Naše nové webové stránky

Datum: 17.03.2010

Vložil: Řezy

Titulek: Trénink

Chalani na dnešní trénink bílé tričko s sebou ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 19.03.2010

Vložil: Lukáš Strnad

Titulek: Zápas

Zdravím všechny,
v neděli 21.03. hrajeme další ligový turnaj, tentokrát však jen jeden zápas, utkání s Bruntálem je odloženo na náhradní temrín ... hraje se na Dopravce od 12.00 hodin, sraz všech je tamtéž v 11.00 hodin .... Díky. Lukáš

Odpovědět

—————

Datum: 27.03.2010

Vložil: Macek

Titulek: přáteláček

Smradi, dáme teda odvetný přáteláček tuto středu? nebo Vám raději vyhovuje komornější trénink v 8 lidech..? dejte, prosím, vědět co nejdřív... at stihnu povolat svoji armádu v čele s generálem Krásným :D

Odpovědět

—————

Datum: 29.03.2010

Vložil: Lukáš Strnad

Titulek: Re: přáteláček

ahoj Maco, samozřejmě klidně doražte, akorát nebude Siki (má pracovní povinnosti), takže u nás bude jen Honza v brance, tak by to chtělo i vašeho gólmana ....
Zatím čuss. Lukáš

Odpovědět

—————

Datum: 29.03.2010

Vložil: Honzis

Titulek: Re: Re: přáteláček

To je od tebe pekne JEN :-D

Odpovědět

—————

Datum: 29.03.2010

Vložil: Lukáš Strnad

Titulek: Re: Re: Re: přáteláček

Honzíku, nechtěl jsem se tě nijak dotknout, šlo mi o to, aby si Mustangové vzali s sebou svého gólmana, protože tebe už nepůjčíme :o)) ... ale jinak se omlouvám, vyznělo to špatně ... L

Odpovědět

—————

Datum: 29.03.2010

Vložil: Macek

Titulek: Re: Re: přáteláček

Díky, Luki. Tentokrát snad gólmani příjdou (popř. dám vědět Trepisovi). Ve středu zdaréééc

Odpovědět

—————

Datum: 08.04.2010

Vložil: Lukáš Strnad

Titulek: Turnaj 11.04.2010

Zdarec všem,
v neděli 11.04.2010 hrajeme další ligový turnaj, který spadá dokonce i pod naše pořadatelství .... takže sraz pro všechny je v 08.00 hodin přímo na Dopravce:
Rozprým, Sýkora, Přibyl, John, Dvořáček, Vala, Pirkl, Řezák, Novotný, Pijáček, Bober, König, Marek, Horák .... Prosím o potvrzení vaší účasti sms na můj mobil. Díky. Lukáš

Odpovědět

—————

Datum: 09.04.2010

Vložil: Smeták

Titulek: ...

Zdravím Vás, jsem novopečený trenér Bixu Ostrava a enormě se zajímáme o vašeho špílmachra Jana Pirkla, kdysi býval velice nadějný...prosím o kontakt na tohoto hráče. Pokud má motivaci hrát extraligu. Děkuji...

Odpovědět

—————

Datum: 10.04.2010

Vložil: Pirki

Titulek: ...

Vy srandisti:D:D:D,kurva kdo to tu napsal,nemám slov jsem se málem vybulil:D:D:D

Odpovědět

—————





Kontakt

IBK Tre Kronor Ostrava

Staňkova 32
700 30 Ostrava - Výškovice


mobil: 737 36 55 77 - Luki mobil: 737 97 12 41 - Siki



STATISTIKY


Statistiky IBK Tre Kronor