Naše nové webové stránky

Datum: 05.01.2008

Vložil: Lukáš Strnad

Titulek: Re: :(:(

ahoj Honzo,
na tvé sliby jsem přestal věřit, bohužel, je mi to líto .... takže opravdu nejedeš a za tvůj přístup k tréninkům, k ligovým i neligovým turnajům, ke spoluhráčům, ke mě a k Sikimu, budeš mít opravdu co dokazovat, abych tě jak já, tak Radim, vzali zpět do kádru ... tvých slibů jsem v poslední době slyšel tolik, že by to bylo na knihu a vždy jsem se snažil ti věřit .... teď už ne .... a jak už si to dokonce myslí i kluci v mančaftu, tak už by ses měl nad sebou doopravdy zamyslet a začít na sobě trochu pracovat .... v mančaftu je spousta ostatních kluků, kteří si váží toho, že mohou hrát za muže a na hřišti odevzdají maximum, ať je to kdekoliv, protože jim to samotným nedá odchodit zápas a ještě být arogantní .... a na tyto kluky já budu spoléhat raději, než na někoho, který sám prohlašuje, že za muže nechce hrát .... až změníš své chování, svůj přístup, dveře do družstva mužů budeš mít vždy otevřené, ale kdy to bude, záleží jen a jen na tobě ... ale chce to změnit doopravdy, ne na papuli .... Lukáš

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2008

Vložil: Piják

Titulek: zápasy

Chlapiii měli bychom zítra oba vyhrát takže vsichni povine dneska chlastat jasne:-D Jsem slysel ze to podporuje sportovni vykony, nevim co je na tom pravdy:-D ale doufam že zitra za 6 bodu:-D

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2008

Vložil: Řezy(Outsider)

Titulek: Zápasy

Zítra jak nevyhrajeme aspoň jeden zápas, tak myslím, že je 100% jisté, že jdeme o ligu níž. Snad se teda zítra poperem, odevzdáme maximum a 6bodíků není problém:-P
P.S. Vildo na kolik trestných to vidíš?:-D:-D

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2008

Vložil: Route.66 (Tomáš H.)

Titulek: Zápasy

Zitra vam budu moc moc drzet palce, at se vam podari urvat co nejvice bodu.... Je mi moc lito, ze nemuzu pomoct (i kdyz vim, ze nekterym to lito neni :-D ). Moje koleno zatim stale neni OK, myslim, ze nebudu fit ani na dalsi zapas juniorky. Moc me to se*e a chci co nejdriv hrat. Tak se drzte chlapi, odevzdejete maximum a zvladnete to =))

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2008

Vložil: Mery(Outsider)

Titulek: Zápas

Omlouvam se ale zítra na zapas nejedu jsem nachlazenej. Takze jsi myslím ze bych tam jel zbytecne protoze bych nic nevydrzel hodne stestíí...

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2008

Vložil: Vilem

Titulek: Re: Zápas

Venuse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak to jsem tez nachlazeny:D:D

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2008

Vložil: Pirki(Outsider)

Titulek: :-D

Vilem je sam doma!Tak co s tim vschni udelame?Rikal e mame prijit!:D

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2008

Vložil: Pirki(Outsider)

Titulek: :-D

ze*

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2008

Vložil: Vilem

Titulek: Re: :-D

Prijd dame teplouske kolecko chvili budes mamka ty a pak ja:D:D:D

Odpovědět

—————

Datum: 05.01.2008

Vložil: Pirki(Outsider)

Titulek: :-D

Ale neeeeeeee.......nemohl bych byt ja porad mamka???:-( prosiiiiiiim Viliku!

Odpovědět

—————





Kontakt

IBK Tre Kronor Ostrava

Staňkova 32
700 30 Ostrava - Výškovice


mobil: 737 36 55 77 - Luki mobil: 737 97 12 41 - Siki



STATISTIKY


Statistiky IBK Tre Kronor