Naše nové webové stránky

Datum: 29.01.2008

Vložil: Mario

Titulek: Re: junioři

Dík za gratulaci ale ten gol jsem nedal to je chyba ve statistikach :( ale priste se uz snad podari :)

Odpovědět

—————

Datum: 29.01.2008

Vložil: Vilem

Titulek: Otec prohrava buly:D(jako vzdy)

https://sskvitkovice.cz/images/photos/07_08/veterani-26_1/02.jpg

Odpovědět

—————

Datum: 30.01.2008

Vložil: Radim Sýkora

Titulek: Junioři

Ještě jednou připomínám, že dnešní účast všech juniorů na schůzce je povinná. Je to opravdu důležité!

Díky.

Odpovědět

—————

Datum: 30.01.2008

Vložil: Vilem

Titulek: Re: Junioři

Trener to bohuzel nezvladl po poslednich dvou kolech a odstupuje takze tam budte vsichni bude vecirek!!!!!!!!!!!!!!!!! Kalba,chlast,kurvy a fet :o) :o)

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2008

Vložil: Binkeee

Titulek: Stránky

Ty Stránky už by jse mohly odseknout Dík Bink ;o)

Odpovědět

—————

Datum: 06.02.2008

Vložil: David

Titulek: omluva

Sorry, že jsem se dneska nedostavil, ale jsem kaput a potím se v posteli.

Odpovědět

—————

Datum: 07.02.2008

Vložil: Pirki(Outsider)

Titulek: Přesně

Jn Binke má pravdu...............už pěkně dlouho se tu nic nezměnilo.......... a to se říkalo že se to bude pořád aktualizovat....připadá mi to jako ty staré stránky akorát v jiné barvě!

Odpovědět

—————

Datum: 09.02.2008

Vložil: Lukáš Strnad

Titulek: Re: Přesně

Kdybyste mě na minulých tréninkách poslouchali, tak jsem se omlouval, že mám technické problémy na stránkách, nemohu se momentálně nikam dostat, kromě diskuse, protože ta je zvlášť. Takže ještě jednou i pro ty, kteří to asi nepochopili nebo neposlouchali, promiňte, ale momentálně nemohu aktualizovat, proto tam jsou starší data ..... Díky všem za pochopení. Lukáš

Odpovědět

—————

Datum: 07.02.2008

Vložil: :D

Titulek: tomík

https://www.hracskekarty.cz/hkarty.php?command=kartyh&sp=5&od=506&hr=4981

Odpovědět

—————

Datum: 08.02.2008

Vložil: Binkeee

Titulek: Morálka

Hoite strašně by mně zajmalo jakto že si pan Bajgar jenom tak zavola nebo napíše jestli by jsi mohl zahrat zapas(asi nema nic v Plánu na výkend) a hned jse dostane do Základni sestavy a my co chodime myslím si dost často(já a Marv) na treninky a platíme si to musíme střídat!!!dík za odpověd Binke Baník P..ooooo ;o)Ps.Mně nevadí že třeba někdy střídam ale jde mi o princip Čagoo

Odpovědět

—————





Kontakt

IBK Tre Kronor Ostrava

Staňkova 32
700 30 Ostrava - Výškovice


mobil: 737 36 55 77 - Luki mobil: 737 97 12 41 - Siki



STATISTIKY


Statistiky IBK Tre Kronor