Naše nové webové stránky

Datum: 14.02.2008

Vložil: Alois Hadamczik

Titulek: Inspekční cesta do NHL

Takže chlapi, chci vás upozornit, že moje inspekční cesta za hráči, kteří pojedou na MS, začíná v sobotu na zápase SC Hattrick Brno - IBK Tre Kronor Ostrava. S Frantou Musilem máme vytipovaných pár jedinců, hlavně z ostravského mančaftu (jehož jsem velký fanoušek), o kterých víme, že když nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek, můžou být jistými účastníky mistrovství světa. Takže je budeme sledovat velmi podrobně, abychom na MS vytvořili silný team a nebyla z toho zase ostuda, jako obvykle...
Rovněž víme, že zde hrají hráči, kteří jsou prověřeni jak NHL (Mário, Sidney) tak evropskými ligami (Jan Marek z Metalurgu). Upozorňuji, že přijede i můj dlouholetý přítel Sláva Lener, který si bude vybírat hráče do svého nového švédského působiště v Linčepingu (nevím, jak se to píše, nikdy jsem tam nebyl...), takže se snažte!!! Budu vám držet palce.
Zdraví, Lojzík H.

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2008

Vložil: David

Titulek: Re: Inspekční cesta do NHL

Kdyby ti chyběl českými pralesními ligami prověřený centr, víš, na koho se obrátit.

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2008

Vložil: Alois Hadamczik

Titulek: Re: Re: Inspekční cesta do NHL

No, jistě, že vím, na koho se obrátit. V záloze máme Jirku Dopitu, Albyho Reichla, Pavla Pateru, .............. a Davida Navrátila.

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2008

Vložil: Marek IVAN

Titulek: Re: Re: Re: Inspekční cesta do NHL

Lojzo na mě jsi zapoměl? Kdyť mě znáš z třince a vítek ne?

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2008

Vložil: Rogi

Titulek: Re: Re: Re: Re: Inspekční cesta do NHL

Kua vy máte před turnajem takové řeči a potom se divíte, že prohráváme a přístup k zápasům je na piču...jo srandičky vám jdou hoši pěkně, ale na získání 6 bodů v sobotu to stačit nebude...IBK Foreva

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2008

Vložil: Rampa

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Inspekční cesta do NHL

Možná to je naopak tobě srandičky nejdou a prohráváme :( https://www.youtube.com/watch?v=o5U7eIwo32M

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2008

Vložil: Rogi

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Inspekční cesta do NHL

:D:D jj boreček...sry hosi vim, ze vam to kazim, mel bych se nad sebou uz poradne zamyslet...meli bysme na treninku trenovat srandicky, at v tom florbale neco dokazem...:D

Odpovědět

—————

Datum: 15.02.2008

Vložil: David

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Inspekční cesta do NHL

Nenervuj se hned, tebe taky Lojza vezme.

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2008

Vložil: Mery(Outsider)

Titulek: Moula

Florball je zabavnejj sport tak se bafte... Doufam ze se budem bavit aji v sobotu hrouu =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) =o) Aaaaaaaaa ib aaa ib a ibkaaaaaaaaaaaaa...

Odpovědět

—————

Datum: 15.02.2008

Vložil: sport.cz

Titulek: IBK proti české reprezentaci

Toto stojí v článku na serveru sport.cz:
Tre kronor vyhráli všech šest světových šampionátů, které se od roku 1996 konaly. Skončí dvanáctileté kralování letos, kdy se mistrovství světa koná v Česku? „Samozřejmě, že bychom rádi hráli v Praze před vyprodaným hledištěm o zlato. K tomu ale musíme překonat mnoho dílčích překážek,“ zůstává nohama pevně na zemi trenér české reprezentace Zdeněk Skružný.

Odpovědět

—————





Kontakt

IBK Tre Kronor Ostrava

Staňkova 32
700 30 Ostrava - Výškovice


mobil: 737 36 55 77 - Luki mobil: 737 97 12 41 - Siki



STATISTIKY


Statistiky IBK Tre Kronor